ColisTrans w opiece zdrowotnej

WSPARCIE COLISTRANS W BRANŻY OPIEKI MEDYCZNEJ

ColisTrans wspiera Państwa w ekspresowym transporcie produktów farmaceutycznych i medycznych, produktów laboratoryjnych, próbek diagnostycznych, próbek krwi i próbek biologicznych oraz sprzętu medycznego.

Szanujemy integralność transportowanych produktów z krótkim czasem reakcji, aby odpowiedzieć bardzo szybko na potrzebę ekspresowego transportu w branży opieki medycznej.

POSZANOWANIE PRODUKTU!

Transport medyczny odpowiada szczególnej gałęzi pilnego transportu, dodając do kwestii technicznych i ekonomicznych również kwestie życia i zdrowia ludzkiego.

W ten sposób zapewniamy ochronę i integralność przewożonych produktów, przestrzeganie ograniczeń i harmonogramów.

Ponieważ stawki związane z dostawą są ważne, niezbędne jest zaufanie do dostawcy usług, zapewniamy temperaturę otoczenia lub kontrolowaną, a także zgodność z przepisami ADR.

ColisTrans towarzyszy Państwu w transporcie ekspresowych paczek w branży opieki medycznej. Posiadamy niezbędne atesty zgodne z normami ADR dla klas od 2 do 9 (z wyjątkiem klasy 7).

ATUTY COLISTRANS W ZAKRESIE PILNEGO TRANSPORTU W BRANŻY OPIEKI MEDYCZNEJ!

Korzystając z pojazdów przystosowanych do przejazdów w celu dokonania Państwa ekspresowego transportu (pojazdy lekkie lub do towarów ciężkich), realizujemy regularnie przejazdy wahadłowe i dystrybucyjne w celu realizacji odbioru lub dostawy.

Państwa paczka jest wysyłana bezpośrednio do odbiorcy w określonym czasie, może być starannie zapakowana (odpowiednie opakowania izotermiczne lub inne opakowania) z odpowiednim źródłem czynnika chłodniczego, jeśli jest to konieczne.

Nasz wykwalifikowany zespół ds. ekspresowego transportu przesyłek medycznych towarzyszy Państwu, aby spełnić Wasze życzenia. Zapewniamy Państwu szybką odpowiedź dotyczącą wykonalności i ceny, jak również bezwzględne przestrzeganie uzgodnionych harmonogramów i terminów.

Państwa ograniczenia są przestrzegane w najmniejszym szczególe w oparciu o całodobowy monitoring misji. Potwierdzenie Państwa dostaw odbywa się systematycznie, w skali krajowej i europejskiej

Entreprise de transport express médical

ZOBOWIĄZANIA COLISTRANS

Wypełnienie formularza potwierdzającego zamówienie, w razie potrzeby z organizacją formalności celnych i ubezpieczeniem od wszelkiego ryzyka związanym z zadeklarowaną wartością.

Nasz kierowca realizuje dostawę z oczekiwaniem na miejscu i zwrotem, jak również dostawę do rąk własnych.

Oferujemy flotę pojazdów dostosowanych do wysyłania ekspresowych paczek w branży opieki medycznej.

Nasza oferta transportu dla potrzeb branży medycznej – pilna, na miarę i z akredytacją ADR – skierowana jest do firm farmaceutycznych, laboratoriów analitycznych, instytutów badawczych, klinik i szpitali.

Prosimy bez wahania skontaktować się z nami w przypadku chęci uzyskania dalszych informacji.

PROŚBA O EKSPRESOWY KOSZTORYS

ColisTrans pokrywa nagłe potrzeby w zakresie transportu ekspresowego w skali europejskiej. Zobowiązujemy się dostarczyć Państwu ekspresowy kosztorys na Państwa przesyłki od 1 g do 26 t, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.