Ekspres na miarę

LOGISTYKA COLISTRANS

ColisTrans zapewnia ekspresową dostawę Państwa przesyłek krajowych i europejskich, dostawę do rąk własnych lub po umówieniu terminu w optymalnym czasie.

W celu odpowiedzi na Państwa specyficzne prośby (ograniczenia wagowe lub objętościowe, transport w kontrolowanej temperaturze oraz transport paczek zaklasyfikowanych jako niebezpieczne (klasa ADR)), ColisTrans dostosowuje się i oddaje do Państwa dyspozycji swoje kompetencje, aby zaspokoić Państwa życzenia i zareagować z dużą szybkością.

DEDYKOWANY SERWIS

Dla każdego transportu paczki ColisTrans zapewnia Państwu swoją wiedzę i zespół, macie Państwo kontakt z jedną osobą kontaktową, aby w pełni przestrzegać uzgodnionych harmonogramów i terminów.

FLOTA DEDYKOWANYCH POJAZDÓW

ColisTrans zapewnia kompletną flotę pojazdów, dzięki czemu można wybrać odpowiedni pojazd na wypadek nagłej sytuacji. Mamy możliwość wysłać Państwa paczki w trybie pilnym w skali krajowej i europejskiej.

Nasz wykwalifikowany zespół ds. transportu ekspresowych paczek towarzyszy Państwu, aby spełnić Wasze życzenia, zapewniamy szybką odpowiedź dotyczącą wykonalności i ceny, jak również absolutne przestrzeganie uzgodnionych harmonogramów i terminów.

Zwykła rozmowa telefoniczna, którą ColisTrans przeprowadza w godzinach popołudniowych pozwala na dostawę przesyłki następnego dnia na terytorium kraju i w możliwie najkrótszym czasie w Europie i na całym świecie.

OTRZYMANIE KOSZTORYSU

NASZE ZOBOWIĄZANIA

Ekspresowy transport we Francji i w Europie z przestrzeganiem Państwa ograniczeń do najmniejszego szczegółu.

Monitorujemy dostawę w czasie rzeczywistym i systematycznie wysyłamy Państwu potwierdzenie dostawy.

Nasza krajowa i europejska sieć gwarantuje Państwu wysokiej jakości usługi transportowe, możemy zaoferować usługi dostosowane do Państwa potrzeb, takie jak załadunek towarów w trybie ekspresowym.

Do każdej przesyłki ekspresowej na poziomie krajowym lub europejskim wysyłany jest formularz potwierdzenia zamówienia, możemy zapewnić również formalności celne.

Véhicule dédié au transport sur mesure

PROŚBA O EKSPRESOWY KOSZTORYS

ColisTrans pokrywa nagłe potrzeby w zakresie transportu ekspresowego w skali europejskiej. Zobowiązujemy się dostarczyć Państwu ekspresowy kosztorys na Państwa przesyłki od 1 g do 26 t, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.