Sieć ColisTrans w Europie

SIEĆ EUROPEJSKICH PARTNERÓW

ColisTrans, specjalista w zakresie europejskiego transportu to Państwa organizator, spedytor transportu towarów drogą lądową w Europie.

ColisTrans dysponuje dostosowaną flotą pojazdów dzięki dzięki naszej sieci odpowiedzialnych przewoźników w całej Europie, w szczególności: Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, krajach Beneluksu, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Austrii, krajach skandynawskich, krajach bałtyckich i wschodnioeuropejskich EWG.

Codziennie dysponujemy pojazdami dostosowanymi do wszystkich Państwa potrzeb w Waszym regionie.

NAZA FLOTA

Aby zagwarantować jakość naszych usług, korzystamy z sieci transportowej stałych i wybranych partnerów.

ColisTrans odpowiada szybko w zakresie transportu europejskiego oraz na Państwa wymagania dotyczące punktualności i jakości.

Dysponujemy dostosowaną siecią europejską z dedykowanym parkiem pojazdów.

Nasz dynamiczny i doświadczony zespół skutecznie zaspokoi Państwa potrzeby w zakresie ekspresowego transportu w Europie, reagujemy wyjątkowo szybko!

Różni klienci w kilku krajach Unii Europejskiej ufają naszym rozwiązaniom transportowym, powierzając nam produkty, takie jak: drewno, stal, materiały budowlane, odpady, papier itd.

Nasza szybka reakcja do nasza siła. Znajdziemy dla Państwa ekspresowe rozwiązanie transportowe w mniej niż trzydzieści minut, po rozsądnych kosztach, w całej Unii Europejskiej.

PROŚBA O EKSPRESOWY KOSZTORYS

ColisTrans pokrywa nagłe potrzeby w zakresie transportu ekspresowego w skali europejskiej. Zobowiązujemy się dostarczyć Państwu ekspresowy kosztorys na Państwa przesyłki od 1 g do 26 t, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.