ColisTrans w branży usług

COLISTRANS I USŁUGI

Oferujemy Państwu we Francji i w Europie usługę dedykowaną dla Państwa różnych przesyłek:
wysyłkę pilnych listów i paczek we Francji i w Europie, niezależnie od tego, czy są to dokumenty zwykłe, poufne czy oryginalne, zapewniamy bezpieczeństwo i terminowe dostarczenie listów w zależności od stopnia pilności.

Możemy zrealizować ekspresową dostawę listów w ramach Państwa formalności administracyjnych do CFE, CCI i kancelarii sądów gospodarczych, a nawet doręczenia bankowe lub pocztowe.

COLISTRANS TRANSPORT PACZEK EKSPRESOWYCH

ColisTrans zapewnia przestrzeganie ograniczeń i harmonogramów w celu zarządzania wymaganiami i nagłymi sytuacjami dotyczącymi transportu paczek ekspresowych.
Zaufanie do dostawcy usług jest ważne, dlatego ColisTrans wspiera Państwa w transporcie paczek ekspresowych dzięki jednej osobie kontaktowej i regularnemu monitorowaniu dostawy listu.

ATUTY COLISTRANS

Przejazdy i transport ekspresowy realizujemy dzięki pojazdowi dostosowanemu do danej trasy, ColisTrans realizuje przejazdy wahadłowe i dystrybucyjne w skali krajowej i europejskiej.

Możemy zrealizować pojedyncze przesyłki poczty w sposób ekspresowy Państwa ważnych, poufnych i pilnych dokumentów.

Service de transport de colis en express par camions

ZOBOWIĄZANIA COLISTRANS

ColisTrans oferuje Państwu dynamiczny i wykwalifikowany zespół w celu odpowiedzi na Wasze pytania i gwarantuje szybką odpowiedź dotyczącą wykonalności i ceny.

Systematycznie zapewniamy absolutną zgodność z uzgodnionymi harmonogramami i terminami, jak również poszanowanie Państwa ograniczeń w najmniejszych szczegółach transportu ekspresowego we Francji i w Europie.

Potwierdzenie Państwa dostaw odbywa się systematycznie, podobnie jak dostarczenie paczek we Francji i Europie.
Do każdej przesyłki ekspresowej na poziomie krajowym lub europejskim wysyłany jest formularz potwierdzenia zamówienia.
Nasza flota dostosowanych pojazdów pozwala nam zareagować na niezwykle pilną potrzebę transportu ekspresowego Państwa listów lub paczek w skali krajowej i europejskiej z gwarancją:
zaoferowania pojazdów dostosowanych do Państwa przesyłek (pojazdy lekkie lub do towarów ciężkich, wyposażone w podnośnik, pojazdy szczelne itd.), dostaw z oczekiwaniem na miejscu lub dostawą po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Dostawa może być również realizowana do rąk własnych.

PROŚBA O EKSPRESOWY KOSZTORYS

ColisTrans pokrywa nagłe potrzeby w zakresie transportu ekspresowego w skali europejskiej. Zobowiązujemy się dostarczyć Państwu ekspresowy kosztorys na Państwa przesyłki od 1 g do 26 t, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.