ColisTrans w branży ochrony środowiska

DOSTAWA NA PROFESJONALNE TARGI W CELU ORGANIZACJI IMPREZ

ColisTrans oferuje Państwu ekspresową dostawę tradycyjnych, parasolowych lub modułowych elementów stoiska, zarówno w kraju, jak i w Europie.

Zapewniamy dostawę Państwa wyświetlaczy, totemów, plakatów, sprzętu audiowizualnego, informatycznego, oświetlenia, próbek, prototypów, modeli itd.

W ramach transportu dedykowanego danej imprezie ColisTrans zapewnia transport dostosowany na miarę i pomoc logistyczną na Państwa kongresy, seminaria lub profesjonalne targi. Oferujemy również zwrot sprzętu po zakończeniu imprezy.

ATUTY COLISTRANS

Wiemy, że różne imprezy stanowią ograniczenie organizacyjne, dlatego też jesteśmy tu po to, aby wspierać Państwa i respektować różne wymogi techniczne dotyczące dostawy i zwrotu sprzętu.

Stawki za imprezę są wysokie, dlatego zapewniamy ekspresowy transport Państwa towarów podczas organizacji imprezy.

POJAZDY DEDYKOWANE DLA PAŃSTWA IMPREZY

Zapewniamy transport Państwa towarów od 1 g do 26 ton na terenie całej Francji i Europy, oddajemy Państwu do dyspozycji dedykowany pojazd, który może być wyposażony w podnośnik, możemy zapewnić wózki paletowe, pasy lub różnorodne zabezpieczenia.

Entreprise de transport evenementiel

NASZ ZESPÓŁ DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI

ColisTrans zapewnia Państwu jedną, wykwalifikowaną osobę kontaktową, która odpowie na Państwa zapytanie, zapewniając szybką odpowiedź na temat wykonalności i ceny, z absolutną zgodnością z harmonogramami i okresami uzgodnionymi podczas naszego spotkania.

Zapewniamy ekspresową dostawę zgodną z Państwa wymaganiami aż do ostatniego szczegółu, w skali krajowej i europejskiej.

ATUTY COLISTRANS

ColisTrans, transport ekspresowych paczek, zajmuje się wszystkimi celnymi formalnościami i towarzyszy Państwu podczas całej imprezy.

Przestrzegamy czasu załadunku i dostawy każdej prośby, która jest specyficzna z punktu widzenia wydarzeń w firmie. Zapewniamy różne ograniczenia techniczne, jak również sposoby odbioru elementów pod koniec imprezy z uwzględnieniem ograniczeń w najdrobniejszych szczegółach, aby zapewnić Państwu usługi wysokiej jakości, których potrzebujecie.

PROŚBA O EKSPRESOWY KOSZTORYS

ColisTrans pokrywa nagłe potrzeby w zakresie transportu ekspresowego w skali europejskiej. Zobowiązujemy się dostarczyć Państwu ekspresowy kosztorys na Państwa przesyłki od 1 g do 26 t, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.