ColisTrans w zakresie bezpieczeństwa

COLISTRANS Z CAŁKOWITYM BEZPIECZEŃSTWEM

ColisTrans zapewnia szybką i całkowicie bezpieczną dostawę poufnych plików i dokumentów. W ramach bezpiecznego transportu ekspresowego świadczymy różne usługi transportowe. Przemysł luksusowy, transport delikatnego sprzętu, transport dzieł sztuki, antyków, rysunków, fotografii, grafik, obrazów lub transport sprzętu komputerowego, dźwiękowego, wideo, elektroniki lub mediów cyfrowych.

ATUTY COLISTRANS W ZAKRESIE BEZPIECZEŃSTWA

Bezwzględne poszanowanie towarów, z uwzględnieniem ograniczeń i harmonogramów transportu przesyłek ekspresowych na poziomie krajowym i europejskim.
Wiemy, że stawki dostaw są ważne, dlatego często do realizacji tego rodzaju transportu ekspresowego wymagane jest ubezpieczenie od wszelkiego ryzyka.

ColisTrans oddaje Państwu do dyspozycji flotę pojazdów dostosowanych do wybranego towaru, w pełni bezpieczny i poufny sposób. Nasze doświadczenie w branży transportu ekspresowego pozwala nam zaoferować Państwu całą gamę konkurencyjnych usług w zakresie bezpieczeństwa.

Nasz wykwalifikowany zespół pomoże Państwu z zapytaniami w trybie pilnym, dając szybką odpowiedź w zakresie wykonalności i ceny. Szybko działamy w miejscu odbioru z absolutnym poszanowaniem uzgodnionych harmonogramów i terminów, jak również z poszanowaniem Państwa ograniczeń po najmniejszy szczegół.

Potwierdzenie Państwa dostaw odbywa się systematycznie, w skali krajowej i europejskiej.

Zajmujemy się wszystkimi formalnościami celnymi i zapewniamy nienaganną obsługę na krótkich, jak i bardzo długich dystansach.

Subskrypcja ubezpieczeniowa od wszelkiego ryzyka na zadeklarowaną wartość i zwrot wystawionych dokumentów dostawy, na dostawę z oczekiwaniem na miejscu i zwrot lub dostawę po wcześniejszym umówieniu się na dostawę do rąk własnych.

USŁUGI +

ColisTrans zapewnia bezpieczny transport dostosowany do każdej sytuacji. Nasza wiedza techniczna pozwala nam w pełni bezpiecznie zarządzać Państwa wrażliwymi przesyłkami.

Entreprise de transport express sécurisé

PROŚBA O EKSPRESOWY KOSZTORYS

ColisTrans pokrywa nagłe potrzeby w zakresie transportu ekspresowego w skali europejskiej. Zobowiązujemy się dostarczyć Państwu ekspresowy kosztorys na Państwa przesyłki od 1 g do 26 t, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.